17. 12. 2021

V posledním měsící jsem měla mít čtyři koncerty a tři z nich se, vyvítekvůličemu, zrušily.  Stejně tak natáčení dlouho roztočený desky se nám párkrát odsunulo a zkomplikovalo. Ale rodí se to a máme z toho s Matějem Portešem óbr radost. Třeba zrovna včera jsme natáčeli s kontrabasistou Petrem Tichým... Těšte se, my se taky těšíme:) Díky za trpělivost!!!!!!!!!

8. 12. 2021

V červnu mi v Ostravě natočili vážně moc pěknej medailon do hudebního pořadu Mezi pražci TV NOE. Mockrát děkuju! Začínám hrát zhruba po čtvrté  minutě a povídal si se mnou Honza Žamboch.

6. 4. 2021

Pokračuju s natáčením domácích videí. A víc si s nima teď hraju. Kolekce mých Homemade Songs 

se zatím od konce února rozrostla o dalších šest živých záznamů. Ať vám dělají radost...

4. 11. 2020

Když se teď nemůžou hrát koncerty, rozhodla jsem se, že pro vás budu natáčet samodomo videa ve vyšší frekvenci než jednou za uherskej rok. Najdete je tady v sekci Hudba a "v" mým kanálu na YouTube.

13. 5. 2021

Pomalu a opatrně přibývají krásný letní koncerty. Nechci je zakřiknout, a tak vám o nich jen šeptám do ucha.... Že už se na ně těšim. Že se těšim na vás. A na společnej autentickej prožitek z muziky. Blaho.

24. 1. 2021

Jsem trochu nervózní, ale zároveň se i dost těším na svůj první virtuální koncert. Uskuteční se v úterý

26. ledna v 19 h. na youtubím kanálu Lidových sadů v Liberci. Odkaz na FB událost tady. Prý mě můžete až do konce února podpořit koupí lístku.

24. 1. 2020

Moc příjemný rozhovor se mnou zapředla Lucie Endlicherová v pořadu ZÁKOUTÍ Radia 7. Vyhledat si ho můžete tady v archivu pořadu.

10. 1. 2021

V následujícím playlistu na YouTube najdete písničky, na nichž jsem se kdysi podílela. K některým nově točím úplně jednoduchý klípky, některá videa slouží jen jako odkazy na původní záznamy. Tenhle pakl minulosti jsem nazvala Vzpomínky a kuriozity.

27. 9. 2020

Chytila jsem se

do sítě. Můžeme

potkat na FB.

25. 5. 2020

Milí, to je ale zvláštní čas!

A slova jsou tak nedokonalá. Myslím na vás. Pár koncertů zmizelo kvůli "vyvítečemu"

a nějaké se zase začaly objevovat. Tu a tam se mi ve strunách urodí nová píseň - těším se, až vám je budu moct zahrát...

6. 9. 2020

V 10+1 ve Fullmoonzine.cz se mě zeptali na muzikanty, co mě ovlivnili. Berte to jako výsek, protože ve skutčnosti jich bylo mnohem víc. Třeba na Pavlu Milcovou a Petera Bindera jsem zapomněla, a ti mě zrovna ovlivnili nesmírně, až skoro vesmírně...

31. 1. 2020

Vítejte v mým předjaří! Nevím, kdy (a jestli vůbec) vpluju na sociální sítě, ale pro tuhle chvíli jsem tady a s radostí se zase pouštím do muziky...