top of page

BIO NEBIO...

// teď

V zaklapnutý době (od podzimu 20 do jara 21) jsem naživo natočila na dvacet domácích videí. Stále ještě dokončujeme věčnost roztočenou desku s Matějem Portešem. Opatrně přibývají i koncerty.

 

// rezonuju

 

Znovu jsem se zamilovala

do muziky. Po kolikátý už? Baví mě lidi a inspiruje mě příroda. Krajina mi nekontrolovatelně prorůstá do těla i do písniček. Zbožňuju živý koncerty. To vy jste moje kapela! Zase mě těší skládat (nemyslim prádlo ani puzzle). A tvořit videa. Učit se nový věci. A dejchat jaro.

// bude?

 

Během roku 2023 snad už konečně vypustím do světa x let rozpracovaný třetí album v produkci Matěje Porteše. Jo, trvá to dlouho (děti, práce, trable, covid), pardon. Díky za to, že jste nekonečně trpěliví. Písničky skoro na celou čtvrtou desku už taky mám. Jak to ale doopravdy bude? Uvidíme… 

// pravěk

 

Vyšla mi dvě alba: ŽIJU (2003) a PEŘINY Z VODY (2009), obě v produkci fascinujícího houslisty Stanislava Palúcha. To druhý má nominaci na žánrovou cenu Anděl. Hrála jsem hodně, a pak taky hanba dlouho ne. Ale to už je dávno, to bylo kdysi. Mezitím život jinde a jinak, mámování, blízkost a přítomnost...a samo sebou i ty jiný obyčejný a běžný věci, který v biu zrovna nevyzní;)

bottom of page